Fotograf ślubny

Buty ślubne

Buty ślubne powinny być wygodne i lekkie

fotografa

Buty ślubne - czy warto kupić więcej niż jedną parę?

Ślub to z pewnością jeden z ważniejszych dni w naszym życiu, w szczególności dla Pań. Gdy zaklepiemy już fotografa, dochodzimy do momentu, kiedy należy kupić buty ślubne. Przygotowania idą po naszej myśli - jest perfekcyjnie! Wiele kobiet spotyka jednak dylemat, czy warto kupować dwie pary butów ślubnych? Ten artykuł powstał dokładnie po to, aby pomóc Ci podczas podjęcia decyzji o zakupieniu więcej niż jednej pary obuwia ślubnego!

Ceremonia ślubna

Zastanówmy się - ceremonia trwa, a nasze buty do ślubu zaczynają przeszkadzać (ślub jest ważny, ale nie kosztem bolących pięt), a może zerwał się pasek lub pojawiła się inna usterka? Nie posiadając drugiej pary zaczyna się panika, a to chyba nie jest nam potrzebne w dniu ślubu? Panie, które zakupiły drugą parę obuwia ślubnego nie będą miały powodów do strachu, że coś nie pójdzie po ich myśli. Będą mogły na spokojnie przygotowywać się do ceremonii. Jak to się mówi? Przezorny zawsze ubezpieczony, a już tym bardziej podczas tak ważnego dnia, prawda? W sytuacji namysłów nad zakupem drugiego obuwia ślubnego możemy brać też pod uwagę fotografię. Podczas ceremonii nasze buty ślubne powinny być wygodne, czasami nawet na mniejszym obcasie, co za tym idzie, nie zawsze aż tak szałowe i odznaczające się, jakbyśmy chciały. Kupując drugą parę możemy zapewnić sobie komfort w chodzeniu, a także piękne obuwie na pamiątkowej fotografii ślubnej! Wyobraź sobie, że za parę lat pokazujesz zdjęcia z tego dnia swoim dzieciom lub nowym znajomym, a oni podziwiają Twoje buty ślubne - wtedy będziesz pewna, że ta druga para nie była na marne!

Ślub bez stresu

Pamiętaj, że to Twój wielki dzień i na pewno nie chcesz się niepotrzebnie denerwować. Nerwy i stres nie pomogą Ci w niczym. U niektórych z nas pojawiają się wówczas łzy, czy jesteś pewna, że chcesz płakać z nerwów w dniu swojego ślubu? Powinnaś wspominać ten dzień jako swoje najwspanialsze doświadczenie, ale także spokojne, bez zbędnych kłótni i paniki. Spokój z pewnością zapewni Ci zapas ważnych dodatków do sukienki, ale także buty do ślubu w postaci dwóch par. Jeśli pokierujesz się naszymi wyżej wymienionymi radami na pewno nie pożałujesz!

fotografabuty ślubnebuty do ślubufotografii ślubnej

Powiązane wpisy

Zdjęcia ślubne Olsztyn

Zdjęcia ślubne są pamiątką na lata

Fotograf ślubny

Profesjonalny fotograf ślubny to piękne zdjęcia

Buty do ślubu w plenerze

Buty do ślubu w plenerze muszą być piękne i wygodne